Wszystko o firmie  profesjonalnych usług aranżacji wnętrz

DOMINIKANA to firma działająca na Śląsku od 1994 roku. Naszą aktywność najłatwiej dostrzec w takich miastach jak Katowice, Gliwice, Mikołów, Mysłowice, Pszczyna oraz Tych, gdzie mieści się nasza siedziba.

Jesteśmy firmą znaną i cenioną za profesjonalizm, rzetelne wykonywanie zleceń i życzliwe podejście do kontrahentów. Dostrzegane są nasze wysokie kompetencje i wzorowo działający dział obsługi klientów. Nie bez znaczenia pozostaje jakość naszych produktów. Wykorzystujemy nowoczesne materiały i najnowsze technologie montażowe i wykończeniowe. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją.

Szeroki asortyment produktów i usług

Najbardziej znani jesteśmy z produkcji i sprzedaży parapetów wewnętrznych  i zewnętrznych. Sprzedajemy także profile aluminiowe, stalowe oraz płyty z PCV i poliwęglanu, a także blachy płaskie i perforowane. Możecie nabyć u nasz specjalne zaślepki do parapetów oraz wiele innych produktów i artykułów metalowych potrzebnych do wykańczania wnętrz.

Świadczymy wiele różnych usług związanych z wykonawstwem konstrukcji z profili metalowych oraz z płyt PCV i z poliwęglanu litego lub komorowego. Ze specjalnych blach perforowanych możemy wykonać dowolny produkt zgodnie z projektem zleceniodawcy. Podejmujemy się  prac związanych z aranżacją wnętrz. Stworzymy dowolną konstrukcję lub element dekoracyjny, który ozdobi Wasze mieszkanie, biuro, hotel lub lokal gastronomiczny.