Parapety zewnętrzne

Ładne i estetyczne, dopasowane kolorem i stylem do fasady parapety zewnętrzne są ozdobą bryły budynku. Podkreślają charakter architektury i są elementem wykończeniowym otworów okiennych. Współgrają z kształtem okien i harmonijnie wtapiają się w całość. Estetyka jest ważną sprawą, ale nie jedyną. Praktyczne funkcje parapetów stosowanych na zewnątrz okien są istotne dla trwałości ścian budynku. Parapety zewnętrzne chronią elewacje przed opadami atmosferycznymi. Odprowadzają wodę z płaszczyzny okien i zapobiegają zawilgoceniom ścian pod otworami okiennymi.

Bogaty asortyment parapetów na zewnątrz budynków

Nasza firma produkuje i oferuje kilka rodzajów produktów. Sprzedajemy parapety aluminiowe i parapety stalowe. Parapety stalowe doskonale sprawdzają się w zestawieniu ze wszystkimi rodzajami okien, z oknami drewnianymi, aluminiowymi i z PCV. Wysokie walory użytkowe, niemal nieograniczony wybór kolorów i rozmiarów przesądzają o ich atrakcyjności.

Produkujemy kilka typów parapetów okiennych aluminiowych. Wykonujemy trwałe i estetyczne parapety aluminiowe z blach płaskich, spełniające najwyższe standardy parapety aluminiowe typu Soft Line i parapety aluminiowe w formie płytek klinkierowych w kolorach miedź antyczna, stal antyczna lub złoto antyczne. Wszystkie nasze parapety ze stali i aluminium to produkty najwyższej jakości. Odporne są na działanie zjawisk atmosferycznych, wilgoci i chemikaliów. Są niepalne, trwałe i wytrzymałe. Łatwe w konserwowaniu i utrzymaniu czystości.